Alineació del Rock Fest 2022 + Temps establerts revelats: Disturbed, Evanescence, Shinedown i més

  Alineació del Rock Fest 2022 + Temps establerts revelats – Pertorbat, Evanescència, Shinedown i més
Ethan Miller (2) / Gonzales Photo/Nikolaj Bransholm/PYMCA-Avalon/Universal Images Group, Getty Images

Rock Fest torna un any més, i els organitzadors acaben de revelar la programació de la pelegrinació anual de Wisconsin per als aficionats al rock. Pertorbat , Evanescència i Shinedown seure al capdavant de la programació del festival, amb més de 70 actes que es jugaran durant quatre nits a Cadott, Wisconsin aquest juliol.

El festival tindrà lloc del dimecres 13 de juliol al dissabte 16 de juliol a Cadott, Wisconsin, amb més de 7.000 càmpings disponibles també per a aquells que vulguin participar de l'experiència.

La diversió comença dimecres al vespre amb una bonificació per als titulars d'entrades de 3 dies que arriben abans d'hora amb actes veterans com Firehouse, Lita Ford, Warrant, Otherwise i Islander entre els intèrprets. Però el festival comença de debò el dijous, on Disturbed actuarà com a cap de cartell en un dia que inclou Lamb of God, Theory, Hatebreed, Ayron Jones, Avatar, Spiritbox, Nita Strauss, Ded i més.



El cartell de divendres està al capdavant d'Evanescence amb Halestorm, The Pretty Reckless, Black Veil Brides, Nothing More, Escape the Fate, John 5, Butcher Babies i més per jugar. Shinedown rep els honors de tancament dissabte després de conjunts de Mudvayne, Skillet, Motionless in White, Jelly Roll, Starset, Shaman's Harvest, From Ashes to New, All Good Things i The Warning, entre d'altres.

Consulteu la programació completa, els horaris establerts i el desglossament diari a continuació:

Dimecres 13 de juliol

Qui està al Top Stage

23:30h - Ordre
21:45 - Lita Ford
20:15 - Parc de bombers
18:45 - Paralandra

Escena Boneyard de Budweiser
21:45 - En cas contrari
20:15 - Illenc
18:45 - Saint Laveau

Dijous 14 de juliol

Escenari principal
23:00 - Pertorbat
20:30h - Anyell de Déu
18:20h - Teoria
16:10 - Hatebreed
14:30 - Iron Jones
12:50h - Foc dels déus

Escenari fort i local
21:50 - El tema
19:25 - El tema
17:15 - El tema
15:20 - GO
13:40 - VIA
12:15 - GO

Etapa d'homenatge a Jack
21:50 - Tranquil·litat
19:25 - Tranquil·litat
17:15 - Tranquil·litat
15:20 - Reines rebels
13:40 - Reines rebels
12:15 - Reines rebels

Qui està a Top Stage
12:55 - Unkle Daddy
21:50 - Avatar
19:25 - Spiritbox
17:15 - Nita Strauss
15:20 - Dic
13:40 - Wildstreet
12:15h - Els diables de mitjanit

Escena Boneyard de Budweiser
00:55 - NonGrata
21:50 - NonGrata
19:25 - Veus a mig escoltar
17:15 - Veus a mig escoltar
15:20h - Sellies
13:40 - Sellies
12:15h - Sellies

Divendres 15 de juliol

Escenari principal
23h - Evanescència
20:30h - Halestorm
18:20 - La bastant temerària
16:10 - Núvies de vel negre
14:30h - Nadons Carnisser
12:50h - Volums
11:30h - Plaga d'estrelles

Escenari fort i local
21:50 - Vent mare
19:25 - Vent mare
17:15 - Vent mare
15:20 - Ignescent
13:40 - Ignescent
12:15 - Ignescent

Etapa d'homenatge a Jack
21:50 - Fresh Fighters
19:25 - Fresh Fighters
17:15 - Fresh Fighters
15:20 - Sabbath Unleashed
13:40 - Sabbath Unleashed
12:15 - Sabbath Unleashed

Qui està a Top Stage
12:55 - Spiritdriven
12:55 - Fingertrick
21:50 - Res més
19:25 - Escape the Fate
17:15 - Joan 5
15:20 - Rachel Lorin
13:40h - Circ de faroles

Escena Boneyard de Budweiser
12:55 - Lídia no pot respirar
21:50 - Nines de trinquet
19:25 - Nines de trinquet
17:15 - Una vegada al voltant
15:20 - Una vegada al voltant
13:40 - L'altre LA
12:15 - L'altre LA

Dissabte 16 de juliol

Escenari principal
23:00 - Shinedown
20:30 - Mudvayne
18:20 - Roll de gelatina
16:10 - Estrella
14:30h - Collita del xaman
12:50 - L'Avís
11:30h - Eaon

Escenari fort i local
21:50 - Tardor Imperial
19:25 - Imperial Fall
17:15 - Imperial Fall
15:20h - Efecte Llac
13:40h - Efecte Llac
12:15h - Efecte Llac

Etapa d'homenatge a Jack
21:50 - 10.000 dies
19:25 - 10.000 dies
17:15 - 10.000 dies
15:20 - Cowboys From Hell
13:40 - Cowboys From Hell
12:15 - Cowboys From Hell

Qui està a Top Stage
21:50h - Paella
19:25 - Immòbil de blanc
17:15 - De les cendres al nou
15:20 - Totes les coses bones
13:40 - Divideix la tardor
12:15 - Els rumors

Escena Boneyard de Budweiser
12:55 - Somnis a part
21:50 - Somnis a part
19:25 - Velvet Chains
17:15 - Cadenes de vellut
15:20 - Crashing Atlas
13:40 - Crashing Atlas
12:15 - Crashing Atlas

Les entrades per a l'edició 2022 del Rock Fest ja estan disponibles amb una varietat d'opcions VIP i d'acampada. Dirigiu-vos a la Web del Rock Fest per obtenir informació addicional sobre el festival i obtenir les vostres entrades per al Rock Fest 2022 aquí .

Programació del Rock Fest 2022

Rock Fest
Rock Fest
aciddad.com